Przedstawiciel handlowy

Global

Scott Ewing profile photo_150x150

Scott Ewing
Kierownik sprzedaży - Globalny

T: (+1) 3 083 891 706
E: scott.ewing@hendrix-genetics.com

Ameryka i Kanada

Sam Bowman profile photo_150x150

Sam Bowman
Kierownik sprzedaży - Ameryki i Kanada

T: (+1) 778 899 4518
E: sam.bowman@hendrix-genetics.com

Arturo porras profile photo

Arturo Porras
Kierownik sprzedaży - Ameryka Łacińska

T: (+51) 995 763 333
E: arturo.porras@hendrix-genetics.com

Jair Gaston_150x150.jpg

Jair Ramírez-Gastón
Kierownik sprzedaży - Ekwador

T: (+51) 932 742 140
E: jair.rgz@gmail.com

EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka)

john handley profile photo

Jon Handley
Kierownik sprzedaży - EMEA

T: (+44) 7388 629 001
E: jon.handley@hendrix-genetics.com

Tihomir Fruk profile photo_150x150

Tihomir Fruk
Kierownik sprzedaży - Bałkany

T: (+385) 996 240 121
E: tihomir.fruk@hendrix-genetics.com

Marius Gherman profile photo_150x150

Marius Gherman
Kierownik sprzedaży - Bułgaria, Węgry, Mołdawia, Rumunia

T: (+40) 740 084 177
E: marius.gherman@hendrix-genetics.com

Tolga S. profile photo_150x150

Tolga Sepetoğlu
Kierownik sprzedaży - Turcja

T: (+90) 5324 538 063
E: tolga.sepetoglu@ats-fish.com