Przedstawiciel handlowy

Global

Scott Ewing profile photo_150x150

Scott Ewing
Kierownik sprzedaży - Globalny

T: +1 3 083 891 706
E: scott.ewing@hendrix-genetics.com

Ameryka i Kanada

Sam Bowman profile photo_150x150

Sam Bowman
Kierownik sprzedaży - Ameryki i Kanada

T: +1 778 899 4518
E: sam.bowman@hendrix-genetics.com

Arturo porras profile photo

Arturo Porras
Kierownik sprzedaży - Ameryka Łacińska

T: +51 995 763 333
E: arturo.porras@hendrix-genetics.com

EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka)

Tihomir Fruk profile photo_150x150

Tihomir Fruk
Kierownik sprzedaży - Bałkany

T: +385 996 240 121
E: tihomir.fruk@hendrix-genetics.com

Marius Gherman profile photo_150x150

Marius Gherman
Kierownik sprzedaży - Bułgaria, Węgry, Mołdawia, Rumunia

T: +40 740 084 177
E: marius.gherman@hendrix-genetics.com

Tolga S. profile photo_150x150

Tolga Sepetoğlu
Regionalny Kierownik Sprzedaży Azja Środkowa, Bliski Wschód i Afryka

T: +90 532 453 80 63
E: tolga.sepetoglu@ats-fish.com

Marian Konesz profile photo.jpg

Marian Konesz
Kierownik sprzedaży - Czechy i Słowacja

T: +420 603 513 849
E: marian.konesz@hendrix-genetics.com

Marco Pistrin_photo.jpg

Marco Pistrin
Kierownik sprzedaży - Włochy i Hiszpania

T: +39 366 606 1397
E: mgpistrin@gmail.com

Arjan_Vijge_150x139.jpg

Arjan Vijge
Przedstawiciel Troutlodge w Danii, Finlandii, Szwecji i krajach Bałtyckich
T: +370 699 41241
E: troutlodge@arivet.com

Asia

Tolga S. profile photo_150x150

Tolga Sepetoğlu
Regionalny Kierownik Sprzedaży Azja Środkowa, Bliski Wschód i Afryka

T: +90 532 453 80 63
E: tolga.sepetoglu@ats-fish.com